Tematiska kāzu fotosesija 2021. gada vasarā

Vai ir pienācis laiks mainīt ieradumus?

Domāju šādu jautājumu šobrīd var un vajadzētu uzdot daudziem.

Liela daļa cilvēku uz šo jautājumu jau ir atbildējuši un, manuprāt, nostājušies vai nu vienā vai otrā stara pusē - JĀ vai NĒ.

Es esmu par JĀ!

Vienmēr esmu bijis!

Šovasar, tāpat, kā visas iepriekšējās vasaras, pāri vēlas apprecēties un tiek meklēts fotogrāfs kāzu dienas iemūžināšanai.

Vasara ne ar ko neatšķirsies, tomēr atšķirsies veids kā cilvēki apprecēsies, kas viņiem būs apkārt un ar kādu noskaņojumu viņi dosies uz savu kāzu dienu.

Mazāk vai nemaz viesu. Mazāk kotlešu un kūpošu kartupeļu pie viesību galda. Pats galvenais - vairāk brīva laika un šķietami nekādu šķēršļu izpausmēm (ja neskaita C-19 ierobežojumus).

Uzskatu, ka šogad ir lielā iespēja arī fotogrāfiem parādīt, kas tad ir tās lietas, kuras Jūs jau iespējams sen esat vēlējušies īstenot kāzu diena, tomēr nekad nav sanācis laiks.

Ne to parasto kāzu klasiku ar fotosesiju plkst. 14.00 dienā vai arī plkst. 18.00 tā aši, aši pirms braukšanas cauri «vārtiem».

Es domāju tā pa īstam. Tā radoši. Tā mākslinieciski. Rādiet, ko spējat. Šogad atrunu nevar būt.

Šogad maijā īstenoju savu šī gada pirmo tematisko kāzu fotosesiju. Ideja - jauanis pāris, kas divvientulībā ar velosipēdu brauc uz ceremoniju, salaulājas un tad aizvada kolosālu randiņu Cēsīs un tās apkārtnē.

Skatieties foto, klausieties video un radiet paši.


Lai izdodas!

No sirds!

Blogs