kāzu fotogrāfs Roberts Skutelis/ Wedding Photographer Roberts Skutelis
High quality wedding photographs captured in a premium, hard cover photo book

Atsauksmes

Varu teikt tikai to pašu labāko! Superīgs fotogrāfs. Savu amatu pārstāv godam!
Kāzu dienu bildes ļoti kvalitatīvas.
Man ļoti patika, ka bildēs tika ķertas emocijas un patiesums, kas izstarojas no cilvēkiem. Roberts bija nemanāms visu viesību laiku-un pēc tam skatoties bildes bija ļoti jauki redzēt piefiksētās nianses, ko varbūt tikai retais pamanīja.
Tāpat arī iesaku pasūtīt fotogrāmatu ar iemūžinātajiem mirkļiem-super ērti un baudāmi!!
Robert tu esi tiešām liels malacis - talantīgs fotogrāfs un jauks cilvēks!!


Paldies Tev par to, ka biji mūsu dienā ar mums kopā, paldies par foršajām sarunām un skaistajiem mirkļiem, ko iemūžināji. 
Tagad šķirstot skaisto fotogrāmatu - priecājamies, ka izlēmām to pasūtīt - lieliska kvalitāte, skaistas bildes, kuras arī vienmēr ērti parādīt draugiem :)
Veiksmi Tev turpmākajos darbos!
Noteikti iesakam arī citiem izvēlēties Robertu! Nenožēlosiet


Paldies Robertam par manis un manas,nu jau sievas, kāzu dienas mirkļu ķeršanu bildēs! Būtu desmit zvaigznes tad dotu desmit. Esam ļoti apmierināti un arī kāzu viesi ir apmierināti ar skaistajām bildēm un fotogrāfa attrakīvo darbību kāzu laikā. Tā turēt!


Cilvēks savā amatā, ļoti skaistas bildes,bija ļoti viegli sastrādāties, interesants sarunu biedrs ne tikai fotogrāfs.Iesaku fotogrāmatu, labas kvalitātes! Noteikti ieteikšu Tevi saviem draugiem. Paldies!


Vēlamies pateikt lielu paldies Tev,Robert, par mūsu kāzu dienas burvīgo mirkļu iemūžināšanu tik skaistās un emocijām pilnās fotogrāfijās! No kāzu viesiem saņēmām jaukus vārdus un arī paši varam teikt, ka Roberts ir ne tikai superīgs fotogrāfs, bet arī labs sarunu biedrs, padomdevējs un arī nemanāms kāzu viesis.
Esam patiesi priecīgi, ka bija lemts satikt un iepazīt Robertu, kurš strādāja no sirds un spēja ieguldīt vairāk nekā cerējām sagaidīt! 
Vēlam lai pietiek iedvesmas un entuziasma, kā arī lai turpinās nebeidzamie kāzu stāsti!


Super fotogrāfs - jautrs, komonikabls, vienmēr ir īstajā vietā un zina ko pateikt īstajā laikā. Tikšanās pirms kāzām bija ļoti noderīga, bija patīkami iepazīties jau iepriekš, Roberts uzreiz deva dažus padomus, kas bija ļoti noderīgi, parādīja fotogramatas paraugu (pēc kāzām arī iegādājāmies savu fotogramatu, ar ko arī esam ļoti apmierināti). Jau pēc tikšanās sapratām, ka par bildēšanos un bildēm varam kāzās droši neuztraukties...
Kāzās gan mums, gan ciemiņiem Roberts likās kā jau sen pazīstams draugs un bija ļoti viegli sadarboties. Pēc tam no radiem/draugiem dzirdēju tikai labas atsauksmes, ierasts bija jautājums - kas tas bija par fotogrāfu? No kurienes? Kur jūs tādu atradāt? 
Bildes ir burvīgas! Tās skatoties joprojām nezūd smaids no sejas. Noteikti nevienā brīdī nenožēlojam mūsu kāzu fotogrāfa izvēli! 
Paldies Robert!


Ļoti komunikabls un pozitīvs fotogrāfs! Strādā ar lielu atdevi - var redzēt sava darba meistars! Paldies par foršo un brīvo atmosfēru mūsu lielajā,nozīmīgajā dienā. Un ,protams, skaistajām bildēm!


Jau pēc pirmās telefona sarunas un vēl vairāk pēc pirmās tikšanās ar Robertu, kopā ar vīru (tad vēl topošo) nospriedām, ka piemērotāku fotogrāfu mūsu kāzu dienai nevar vēlēties! Enerģisks, atraktīvs un vienmēr smaidīgs. Kāzu dienā pat nemanījām fotokameras klātbūtni, bet bildēs redzams, ka Roberts ir bijis visur un īstajos brīžos! Paldies par brīnišķīgo atmiņu iemūžināšanu skaistos fotomirkļos! :)
Iesaku izmantot izdevību un pasūtīt arī Roberta veidotu fotogrāmatu. Mēs paši un katrs ciemiņš ir sajūsmā par iespēju kāzu fotogrāfijas redzēt gaumīgi izkārtotā grāmatā.


Šovasar biju vedējmāte kāzās, kurās kā kāzu fotogrāfs tika izvēlēts Roberts. Ar Robertu bija ļoti viegli sastrādāties, viņš ir īsts meistars savā jomā - atraktīvs, komunikabls, idejām bagāts un ļoti atsaucīgs. Kad devāmies jaunā pāra "mazajā kāzu ceļojumā", Roberts neatteicās kāpelēt un pat "krist no klints", lai tikai jaunajam pārim sanāktu pasakainas bildes. Gala rezultāts tiešām bija brīnumains, kad viesi un jaunais pāris saņēma bildes. Roberts paspēja būt visur, kā arī noķert īstos momentus, pat viesi bija tikuši pie privātām fotosesijām :) Ja meklējat lielisku kāzu fotogrāfu, tad noteikti iesaku izvēlēties Robertu - nenožēlosiet.


Biju vedējmāte kāzās, kur fotogrāfs bija Roberts. Noteikti iesaku izrunāties ar fotogrāfu jau pirms kāzām - mums kā vedējiem tas ļoti palīdzēja un brīdi, kad bijām apjukuši par ieplānoto kāzu maršutu, Roberts ar savu lielo kāzu pieredzi mums ļoti palīdzēja - gan iedrošināja par jau ieplānoto, gan deva jaunas idejas, kas kāzas padarīja tiešām fantastiskas :) Arī kāzu dienā Roberts turpināja dot lielisku padomus un noteikti novēlu visiem tik atsaucīgu un pozitīvu fotogrāfu! Liels paldies 


Kāzu diena, bija satraukumiem pilna, kuru iemūžināja jaunā para izvēlētais fotogrāfs. Bija ļoti viegli un galvenais atri sadraudzēties un atrast kopīgu valodu. Uzreiz teicam, ka pozēt mums nepatik, kas arī tika respektēts. Ir sanākušas ļoti labas un sirsnīgas bildes...
Žēl ka bildēm nav skaņu, jo dažas ir tik sirsnīgas, un smieklīgas. Ir prieks skatities gan bildes gan bilžu grāmatu.


Mūsu foršo kāzu lieliskais fotogrāfs - ļoti komunikabls, pozitīvs un patīkams civlēks, ar kuru uzreiz atradām kontaktu. Realizēja mūsu vēlmes un deva lieliskus padomus, lai radītu skaistas bildes. Bildes lieliskas un ļoti daudz - tagad grūti izvēlēties :) Un bildes saņēmām ekstra ātri! 
Droši izvēlieties Robertu!


Manā šīs vasaras kāzu maratona pieredzē, varu teikt, ka labāku fotogrāfu grūti iedomāties! Man ir prieks, ka mūsu vismīļāko draugu kāzas fotogrāfēja tieši Roberts! Esam priecīgi, ka iepazinām tieši viņu, jo pēc kāzām vienbalsīgi nolēmām, ka turpmāk uz visiem svētkiem aicināsim tieši Robertu, un ja Roberts negribēs, lūgsimies, kamēr piekritīs! Paldies Tev, mēs esam starā!


Foršs, humorīgs čalis. Lielisks redzējums ainavā, bildes perfektas. Ir daudz savas idejas, plus pakļaujas arī pašu idejām. Patika arī tas, ka vairāk ķēra patiesos mirkļus nekā iespringa uz mākslīgām fotosesijas pozām. Liels pluss par to, ka ierodas svinīgā apģērbā, nevis kā daudzi mūsdienu fotogrāfi - nošļukušās urlenēs apgalvojot, ka tas ir stils.. Lielais paldies! Viennozīmīgi iesaku visiem!


Mums ļoti patika kā Roberts strādāja. Roberts ir aktīvs, radošs un spējīgs pielāgoties visām izmaiņām un idejām. Bildes un to kvalitāte neliek šaubīties, tā parāda, ka tika izvēlēts pareizais fotogrāfs. 
Ja ir kāds kurš vēl domā - nedomājiet, izvēlieties Roberta pakalpojumus! 
Patiess prieks, ka biji ar mums mūsu dienā un atspoguļoji to krāšņās bildēs.


Izcilas bildes, īstajā vietā/brīdī nofiksēti patiesākie mirkļi, sajūtas, atraktīvisms, palīdzība, ieteikumi, profesionāla pieeja it visam...tāds ir Roberts un viņa darbs.


Lielu lomu kāzās spēlē arī fotogrāfs! Pavisam noteikti izvēle bija pareiza, radošas un lieliskas idejas. Ja reiz saņemot bildes, acīs sariešas asaras , par to, cik diena ir bijusi skaista, tad pavisam noteikti uzslavas ir pelnītas!


Jauns un atraktīvs fotogrāfs. Visu mūsu kāzu dienu strādāja bez apstājas, un bija pilns ar interesantām idejām:)
Kāpēc tieši Roberts? Bijām redzējuši vairākus viņa darbiņus - bijām sajūsmā! 

Bildes sanāca ļoti skaistas, krāsainas un kvalitatīvas!

Kas vēl patīkami pārsteidza - tas, ka divu nedēļu laikā ir iespēja pasūtīt savu kāzu fotogrāmatu kurā atspoguļotas visas svarīgākās detaļas! 
Vēlreiz liels PALDIES, par iemūžinātajiem skaistajiem mirkļiem.