kāzu fotogrāfs Roberts Skutelis/ Wedding Photographer Roberts Skutelis
High quality wedding photographs captured in a premium, hard cover photo book
IMG_3431.JPG

Par mani

Kāzu fotogrāfs Roberts Skutelis; kāzu fotogrāfs visā Latvijā un ārpus tās. Wedding photographer based in Latvia, available for travelling abroad.

 

LV

Sveiki! Mani sauc Roberts Skutelis un es esmu kāzu fotogrāfs. Patiesībā man to gribētos formulēt nedaudz citādāk – esmu viens no jūsu kāzu viesiem, tikai sagadījies, ka man ir fotokamera un es zinu, kā ar to rīkoties. Esmu komunikabls, sirsnīgs, smaidīgs, asprātīgs un pieklājīgs. Kas attiecas uz darbu, esmu vērīgs, radošs, ātrs, precīzs un vienmēr kustībā. Kāzas fotografēju jau 9 gadus, taču par profesionāli šajā jomā saucu sevi kopš 2013. gada. Šajā laikā esmu iemūžinājis vairāk nekā 100 kāzas dažādos apstākļos, gadalaikos un vietās. Starp citu, man ir savs auto, kas ļauj man būt mobilam, lai dotos uz potenciāli jebkuru vietu Latvijā vai ārpus tās.

ENG

Greetings! My name is Roberts Skutelis and I am a wedding photographer. Truth be told, I would prefer to just call myself one of the guests at Your wedding who happens to have a camera and knows how to use it. I am easy to communicate with, sincere, always smiling, clever and of course, polite. Regarding my work, I am always on lookout for good photos, creative, quick, precise and always on the move. I have photographed wedding days for 9 years, however I started to refer to myself as a professional in this field since 2013. During this time I have immortalized over 100 weddings in various circumstances, seasons and locations. I also happen to own a car which allows me to be mobile and attend the weddings in potentially every place in Latvia and outside it.

 
IMG_3475.JPG

LV

Pirms kāzām parasti satiekos ar jauno pāri un/vai viņu vedējiem, lai pārrunātu kāzu dienas plānu un jaunā pāra vēlmes. Ņemot vērā manu lielo pieredzi, esmu vērtīgs plānošanas procesa elements – varu ieteikt dažādas idejas, kā arī palīdzēt izvairīties no potenciālām kļūmēm un rast tām risinājumus, lai viss notiktu tieši tā, kā jaunais pāris to ir iecerējis. Esmu atvērts un aktīvs, tāpēc spēju viegli un organiski iejusties viesu vidū un noķert jūsu dienas īpašo atmosfēru. Par to vislabāk liecina pašas fotogrāfijas un atsauksmes no jaunajiem pāriem, kuru svētku esmu iemūžinājis. 

Te dažas no atsauksmēm:

“Milzīgs paldies par lielisko darbu, par rūpīgo un vērīgo sagatavošanos, par atvērto, brīvo gaisotni un, protams, skaistajām bildēm!”

“Paldies par ieguldīto darbu, smaidu, bildēm un pozitīvajām emocijām visas dienas garumā.”

“Tu biji īstajā vietā - īstajā laikā.”

 

ENG

Before the wedding I usually meet with the new couple and/or their best men/maids of honour to discuss the wedding day schedule and wishes of the new couple. Considering my experience I can serve as a valuable asset to help in planning the wedding day – I can suggest ideas, as well as help in avoiding potential problems and find a solution for them so everything happens exactly the way new couple wishes for. I am open and active so I can easily and naturally blend in with the guests and capture the atmosphere of Your special day. Best proof of that are the photos themselves and some feedback from the couples who entrusted immortalizing their celebration to me:

“I am extremely grateful for your amazing work, thoughtful and careful preparation, for the open and comfortable atmosphere and of course, the amazing photos!”

“Thank You for the time you invested, smiles, photos and positive emotions throughout the whole day!”

“You were at the right place, at the right time!”